top of page

KROUŽKY

  • Postavme si vlastní školu  - architektonický a stavební workshop od 11 let, úterý 15:15 - 16:45

  • Drama kroužek - pro děti od 11 let, středa 14:45 -15:45,  

  • Taje přírody - pro děti od 6 let do 10 let, středa 14:00 - 14:45

  • Cooking in English - vaříme v angličtině, středa 13:45 - 14:30 (4-6 let), 14:45 - 15:30 (7-10 let), 

  • Sport club in English - fotbal, volejbal a jiné hry jsou určené dětem od 11. let, čtvrtek 15:00-16:00, 

  • Malý Badatel - malý experimentátor pro děti od 6 let do 10 let, pondělí 14:30 -15:15

Přihláška

 

 

Vyplněnou přihlášku můžete poslat na info@allstarsschool.cz a nebo jí přinést osobně do školy.

                       

"DRAMA KROUŽEK" 

Divadelní kroužek

středa 14h45 - 15h45

pro děti od 6- 10 let

Pomocí divadla se díváme na svět kolem nás jiným pohledem, poznávámé různé lidské vlastnosti a charaktery. Učíme se postavit se ostychu a zíkat na sebevědomí. Zdokonalujeme se v oblastech jako vzájemná spolupráce, komunikace a ujasňování si vlastního postoje. Společně budeme poznávat kouzla literárních děl a díky příběhům prožijeme mnohá dobrodružstí.

"POSTAVME SI VLASTNÍ ŠKOLU

Architektonický a stavební workshop

úterý 15h15 - 16h45

pro děti od 11 let

Postavme si vlastní školu“ je jedinečný projekt určen především pro děti od 11-ti let. Jednou týdně si v prostorách All Stars School budou děti navrhovat a realizovat školu podle svých vlastních představ. Jak si představují  místo, kde tráví většinu všedního dne? Jak bude vypadat učebna, knihovna či herna? Fantazii se meze nekladou. Pod vedením Ing. arch. Dominiky Šmatlákové, Ing. Jany Součkové a dalších profesionálů si děti projdou všemi etapami od koncepce až po stavbu domu. Pod vedením profesionálů ze všech stavebních oborů se děti naučí základní postup stavby domu a nahlédnou pod pokličku základních pravidel architektury, stavebního plánování až po realizaci stavby, kterou budou děti modelovat podobně jako studenti architektury.

 

Na konkrétním příkladu budou mít jedinečnou příležitost seznámit se nejen s koncepcí domu, ale i se základními principy elektriky, rozvodů vody, osvětlení. Poznají různé stavební materiály a techniky včetně nových ekologických a energetických přístupů. Děti získají vhled do mnoha profesí, dostanou příležitost zamyslet se nad strukturou a provozem jejich vlastních domovů. 

                                    

"TAJE PŘÍRODY"

Přírodovědný kroužek

středa 14h00 - 14h45

pro děti od 6- 10 let

Děti budou prohlubovat svůj vztah k přírodě, vše formou zábavných her a aktivit. Poznáváme zákonitosti a zajímavosti přírody uvnitř i venku. Budeme pozorovat a fotografovat organismy v přírodě, věnovat se ekologii a ochraně přírody. Naučíme se poznávat rostliny, stromy, zvířata. Můžeme vyrábět a tvořit z přírodních materiálů, zapojit vlastní fantazii, praktické dovednosti a orientaci v přírodě.

COOKING IN ENGLISH

Vaříme v angličtině

středa 13h45 - 14h30 : pro děti od 4- 6 let

středa 14h45 - 15h30 : pro děti od 7- 11 let

Pro velký úspěch vypisujeme pro letošní školní rok dva termíny "Cooking in English". Každý týden budou děti realizují nový recept z jiné části světa. Poznávají jiné chutě a kuchyně a zároveň přirozeným způsobem vnímají a aplikují angličtinu v konktrétních situacích. Tento kroužek, který probíhá pouze v angličtině, je určen starším dětem mateřské školy, prvostupňovým dětem, ale i těm z druhého stupně které by měly zájem. Přejeme mnoho úspěchů, radosti a dobrou chuť. :)

SPORTS IN ENGLISH

Sportujeme v angličtině s rodilým mluvčím

čtvrtek 15h00 - 16h00 pro děti od 11 let

 

Volejbal, fotbal a různé míčové a pohybové hry v angličtině jsou určeny pro všechny chlapce i děvčata druhého stupně pod vedením zkušeného učitele sportu. Můžeme využívat halu All Stars School a především  hřiště v okolí, kterých je díky městu Příbram stále více.

MALÝ BADATEL

Kroužek malého experimentátora

pondělí od 14h30 - 15h15 pro děti od 6- 10 let

 

Děti si během celého roku vyzkoušejí jak fungující základní principy projevů viditelného i neviditelného světa kolem nás. Zábavnou formou si budou ověřovat přírodní zákonitosti v praxi, testovat podstatu látek a hmoty, a hledat odpovědi na základní otázky vědy. 

bottom of page